Розпочалася вакцинація працівників сфери освіти

Шановні колеги!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Про вакцинацію працівників закладів вищої освіти» від 18.05.2021 р. № 1/9-265 з 24 травня 2021 року розпочалася вакцинація працівників сфери освіти від COVID-19.

Вакцинація буде проводитися організовано, мобільними бригадами імунізації і є добровільною та безоплатною для працівників закладів вищої освіти.

Всім співробітникам університету, які бажають вакцинуватись від COVID-19, необхідно звернутись до керівників структурних підрозділів для включення до листа очікування, який надається до відділу роботи з персоналом.

Про можливість і дати щеплення працівникам ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України буде повідомлено після отримання відповідної інформації.

Після узгодження графіку координатори повідомлять керівників закладів вищої освіти, які подали переліки, про дату і час прибуття мобільної бригади для щеплення колективу.

Детальну інформацію про особливості вакцинальної кампанії, типи вакцин можна отримати на сайті vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.