РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПРОГРАМУ «GREEN TALENTS – 2021»

 

МОЛОДИМ, КРЕАТИВНИМ, АКТИВНИМ ТА НАПОЛЕГЛИВИМ НАУКОВЦЯМ!!

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПРОГРАМУ

«GREEN TALENTS – 2021»

 

Запрошуємо усіх науковців долучитись до міжнародного форуму та програми «Green talents – 2021», який присвячений питанням сталого розвитку.

Green Talents 2021 – це:

- запрошення відвідати 7-денний віртуальний науковий форум у жовтні 2021 року;

- повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до трьох місяців в організації за вибором учасника у 2022 році;

- необмежений доступ до мережі випускників престижної програми «Green Talents».

Програма передбачає, що її учасники поділяться своїми інноваційними ідеями та розпочнуть тривалу співпрацю з німецькими науковими установами та міжнародними дослідниками.

У міжнародному форумі можуть узяти участь магістранти, докторанти і постдокторанти, а також молоді фахівці, які працювали за фахом не більше трьох років (без урахування досвіду роботи за фахом в процесі отримання наукового ступеня) і приділяють особливу увагу питанням сталого розвитку.

Кандидат повинен вільно володіти англійською мовою і мати широкі наукові знання. Він не має бути громадянином Німеччини, постійно чи тимчасово проживати в Німеччині на момент подання заявки.

У рамках програми учасники отримають запрошення відвідати 7-денний віртуальний науковий форум у жовтні 2021 року, який передбачатиме «наукові сесії» з провідними німецькими закладами, установами та компаніями з питань сталого розвитку, а також віртуальні зустрічі з німецькими експертами для обговорення перспектив подальших спільних досліджень і співпраці.

Також учасники долучаться до широкого спектру семінарів, присвячених цілям сталого розвитку та просуванню наукової кар'єри, та отримають можливість розширення мережі професійних контактів з іншими «Зеленими талантами», випускниками «Зелених талантів» попередніх років та дослідниками.

Окрім того, учасники програми отримають повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до трьох місяців в організації за власним вибором у 2022 році.

Прийом заявок триватиме до 19 травня 2021 року (14.00 за центральноєвропейським часом).

Більше інформації на сайті програми: https://www.greentalents.de/