СЕМІНАР-НАРАДА «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗБУДОВИ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УКРАЇНІ» ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ ТА ЇЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ

21-22 липня 2021 року в межах Договору про співпрацю між Державною службою якості освіти України та ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на базі університету відбудеться семінар-нарада «Актуальні питання розбудови системи забезпечення якості освіти в Україні» для працівників Державної служби якості освіти України та її територіальних органів.

Місце проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а, Президія Національної академії наук України, 1 поверх, зал засідань.

З порядком денним семінару-наради можна ознайомитися за посиланням

Учасникам семінару-наради при собі необхідно мати такі документи: паспорт, посвідчення про відрядження (за потреби).

Реєстрація відбуватиметься 21 липня 2021року з 8.00 до 10.30 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а, Президія НАПН України, 1 поверх, зал засідань.

Схема проїзду:

• Від станції метро Лук’янівська, тролейбус №№ 16, 18 або трамвай № № 15, 18 до зупинки «Полтавська».
  • Від залізничного вокзалу, трамвай №№ 15, 18 або маршрутка № 13 до зупинки «Полтавська».

Гуртожиток:
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а