Семінар професійного зростання педагогічних працівників за участі колег з м. Лейпциг (The seminar of the professional growing for pedagogs with participants of colleagues from Leipzig)

У межах угоди про співпрацю, що укладена між ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Українським державним центром позашкільної освіти та KINDERVEREINIGUNG LEIPZIG eV, 23 вересня 2021 року об 11.00 відбудеться семінар професійного зростання педагогічних працівників за участі колег з м. Лейпциг.

Заняття буде проведено для слухачів курсів підвищення кваліфікації «Менеджмент соціально-педагогічної діяльності у закладі дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти (на базі Українського державного центру позашкільної освіти)» (куратор-тьютор професор З. В. Рябова, завідувачка кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО).

Ключові викладачі й тематика розмови:

Катя Саммлер, заступник генерального директора KINDERVEREINIGUNG e.V. – повідомлення та обговорення питання про дошкільну освіту Саксонії.

Маттиас Сток, керівник відділу щодо роботи з дітьми та молоддю KINDERVEREINIGUNG e.V. – повідомлення о принципах Саксонської робочої групи центрів дозвілля молоді та про управління і фінансові структури. Обговорення питання відкритої роботи з дітьми та молоддю в м. Лейпциг.

Запрошуємо всіх, хто бажає долучитися до заходу:

Лінк/Join Zoom Meeting

Пароль/Passcode: 498921