Сердечно вітаємо Сорочан Тамару Михайлівну з ювілеєм!

Вельмишановна Тамаро Михайлівно!

Сердечно вітаємо Вас з нагоди ювілейного дня народження!

Ювілей – чудова нагода, щоб висловити захоплення Вашим життєвим шляхом, який є яскравим прикладом відданості обраним ідеалам служіння науці та професії.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж нашого закладу освіти, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки держави. Ваші знання, життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти. Не зважаючи на усі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію розвитку післядипломної педагогічної освіти.

Як талановитий керівник Ви мудро скеровуєте діяльність колективу Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти з урахування вимог і викликів сучасного суспільного життя країни. Притаманна Вам активна життєва позиція і невичерпна енергія, багатий професійний досвід, здатність творчо підходити до вирішення найскладніших проблем здобули Вам глибоку повагу і авторитет серед колег.

Нехай Ваш запас творчої енергії, мудрості, душевних сил, терпіння й оптимізму буде насправді невичерпним, як і людська вдячність за Вашу керівну, наукову і викладацьку діяльність, повагу й чуйність до людей, високу майстерність у вирішенні будь яких питань, робочих чи життєвих.

У цей день зичимо Вам бадьорості духу й людського тепла, невичерпних сил для подальшої плідної діяльності, оптимізму й життєрадісного настрою. Міцного Вам здоров'я, щасливого довголіття, миру і благополуччя в родині!

Вчена рада, адміністрація, колектив Університету менеджменту освіти