ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ «ВІД ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ДО ПРИКЛАДНИХ ЗАСТОСУВАНЬ В ОСВІТНІЙ ТА УПРАВЛІНСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України
Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України
ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти»
КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Школі молодого науковця «Від фундаментальних досліджень до прикладних застосувань в освітній та управлінській діяльності», що відбудеться 15-18 вересня 2021 року в м. Скадовськ Херсонської області.

У програмі:

1. Навчально-практичні заняття з провідними науковцями в галузі педагогіки, психології та управління освітою.
  2. Тренінги з розвитку навичок планування, виконання та впровадження результатів наукового дослідження.
  3. Круглі столи з проблем модернізації і підвищення ефективності підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів.
  4. Критичні дискусії, воркшопи, майстер-класи, індивідуальні консультації, обмін досвідом.
  5. Знайомство з історією та сьогоденням Таврійського краю, вечори відпочинку тощо.

Запрошуємо до участі у роботі Школи аспірантів, магістрантів та всіх бажаючих.

Витрати на проїзд, проживання, харчування здійснюються за рахунок учасників. Проживання у 1-2-3х-місних номерах у корпусі на березі моря (орієнтовна оплата 500 грн. за добу).

Робоча мова: українська.

Форма участі: очна.

Усі учасники Літньої школи отримають сертифікати про підвищення кваліфікації на 30 годин (1,0 кредит ЄКТС).

Фінансові й організаційні умови у реєстраційній формі.

Реєстрація до 26 серпня 2021 року за покликанням:

Участь у Літній школі за рахунок учасників або відряджуючої сторони.

За довідками звертатись  за телефонами: 066-286-91-51 – Ануфрієва Оксана Леонідівна (завідувач аспірантури ДЗВО «УМО»), e-mail: asp_bingo@ukr.net

• 066-503-22-91 – Кохановська Олена Вікторівна (професор кафедри педагогіки й менеджменту освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»), e-mail: aninamama.ks@gmail.com
  • 095-367-00-30, 067-77-33-240 – Жорова Ірина Ярославівна (перший проректор КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»), e-mail: zhorova.ks@gmail.com

Будьте успішними!