Сьомий всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок у системі післядипломної освіти

Університет менеджменту освіти  оголошує Сьомий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної  педагогічної  освіти   відповідно наказу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» № 01-01/18 від 06 лютого 2015 р.

До участі в конкурсі запрошуються науково-педагогічні та педагогічні працівники вищих навчальних закладів післядипломної педагогічної освіти та педагоги-дослідники.

Отримати інформацію про умови участі в конкурсі та критерії оцінювання конкурсних робіт

Звертаємо увагу, що конкурсні роботи на Сьомий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освітиприймаються до 1 травня 2015 року.

Контакти:  Н. В. Любченко, А. С. Науменко, тел. (044) 482-09-76,

e-mail: nmz2015@ukr.net.