Урочисте відкриття виставки, присвяченої пам’яті видатного українського педагога, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України Івана Андрійовича Зязюна.

3 березня 2015 р. о 15.00 за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 57 (Київський міський будинок учителя, 2-й поверх, експозиційна зала Педагогічного музею України) відбудеться урочисте відкриття виставки «Педагогіка добра академіка Івана Зязюна», присвяченої пам’яті видатного українського педагога, доктора філософських наук, професора, директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, академіка НАПН України, Заслуженого працівника вищої школи УРСР Івана Андрійовича Зязюна.

Усіх запрошуємо на відкриття виставки!

У програмі урочистого відкриття виставки – презентація її матеріалів та виступи друзів, колег, однодумців і послідовників Івана Андрійовича.

Організатори виставки:

• Національна академія педагогічних наук України;
  • Педагогічний музей України;
  • Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.