ВЕБІНАРИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ: «ВИКОРИСТАННЯ ПОСТІЙНИХ ІДЕНТИФІКАТОРІВ УЧЕНИХ ТА УСТАНОВ, ЇХ РОЛЬ У НАУКОВІЙ ЕКОСИСТЕМІ. ІНСТРУМЕНТИ ORCID ДЛЯ НАУКОВЦІВ»

Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ України) за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID, запрошує науковців до участі у вебінарах та майстер-класів на тему: «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців».

Заходи відбудуться 29 вересня, 01 та 10 жовтня 2021 року.

Унікальний ідентифікатор ORCID дозволяє науковцям вирізнити їхні наукові результати серед інших та забезпечити визнання їхньої роботи, зокрема, серед іноземних колег. Також, ідентифікатор забезпечує афіляцію з установами, грантами, публікаціями, експертними оцінками та зберігає якість таких даних.

На вебінарах будуть розглянуті теми:

Тема 1: «Постійні ідентифікатори та переваги їх використання для дослідників, установ та дослідницької інфраструктури. Про проект створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS (Ukrainian Research Information System). Переваги використання ORCID для науковців та установ» ;

Тема 2: «Початок роботи з профілем науковця в ORCID (майстер-клас)»;

Тема 3: «Інтеграція наукових робіт дослідника в ORCID (майстер-клас)».

З детальною програмою можна ознайомитись за посиланням: