ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Запрошуємо науковців на цікаві та змістовні
безкоштовні вебінари

від Clarivate

упродовж серпня-грудня 2021 року!

Шановні керівники інститутів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники!

 

Інформуємо Вас про те, що 12 серпня 2021 року ‑ в двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex відбудеться безкоштовний вебінар із теми «Критерії та процедура відбору видань до WebofScienceCoreCollection», який проводитиметься висококваліфікованими фахівцями компанії Clarivates. Учасники вебінару мають можливість отримати електронний іменний сертифікат.

Анонсовані тези до теми вебінару «Критерії та процедура відбору видань до WebofScienceCoreCollection»: Складові успішного видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегії. Їхні права та обов’язки. Як знати, хто має право бути. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi, імпакт фактор, квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection. Портал видавців. Як визначити скільки цитувань має видання, що не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Будуть надаватися відповіді на запитання із реєстраційних анкет.

Реєстрація на вебінар 12 серпня 2021 року:

10:15–11:15   https://bit.ly/3xCtrg2

16:15–17:15   https://bit.ly/3i71ZQU

Реєстрацію на вебінар відкрито, необхідно перейти за посиланням, натиснути Register, заповнити анкету; важливо поділитися інформацією з колегами. Потрібно врахувати, що Webex не підтримує операційну систему XP.

Інформуємо також, що упродовж 2021 року відбуватиметься щомісячна серія «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити не можна», у межах якоїкожного другого четверга місяця о 16:15 будуть проведені вебінари українською мовою із можливістю отримати електронні іменні сертифікати.

Реєстрація на всі вебінари відкрита, а теми будуть оголошуватися за місяць:

9 вересня 2021 р.https://bit.ly/2Xt9F6w

14 жовтня 2021 р.https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада 2021 р.https://bit.ly/35u3DGW

9 грудня 2021 р.https://bit.ly/38v8WrB  

Записи вебінарів українською мовою можна переглянути на youtube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Сайт компанії: clarivate.com.

Iнформація українською мовою: clarivate.ua

Джерело інформації: електронна розсилка компанії  Clarivate (news@mail.discover.clarivate.com).