відбудеться круглий стіл, присвячений пам’яті Олександра Васильовича Киричука

10 червня 2019 р. об 11-00  в Національній академії педагогічних наук України (вул. Січових стрільців, 52А, актова  зала, 1 поверх) відбудеться круглий стіл, присвячений пам’яті Олександра Васильовича Киричука, видатного психолога, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора.

Організаторами круглого столу виступили: Національна Академія педагогічних наук України, Відділення психології, вікової фізіології та  дефектології;   Інститут психології імені Г. С. Костюка; ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»,; Міністерство освіти і науки України; Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова.

Під час роботи круглого столу будуть обговорюватися питання наукової та педагогічної діяльності академіка Олександра  Васильовича Киричука, його вклад у розвиток психолого-педагогічної науки та практики  в Україні, у розбудову  діяльності Відділення психології, вікової фізіології та  дефектології  Національної академії педагогічних наук України.

Запрошуються колеги та учні академіка Олександра  Васильовича Киричука  та всі зацікавлені особи.