Відбудеться онлайн лекція доктора педагогічних наук, професора, керівника департаменту соціальної̈ роботи та публічного здоров’я Університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) Міровської Маріоли

27 травня 2021 року о 10 годині в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в рамках міжнародної співпраці за програмою ERASMUS+ відбудеться онлайн лекція доктора педагогічних наук, професора, керівника департаменту соціальної̈ роботи та публічного здоров’я Університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) Міровської Маріоли на тему: Сase management (zarządzanie przypadkiem) jako społeczno-inwestycyjny element systemu usług społecznych (Кейс-менеджмент як суспільно-інвестиційний елемент системи соціальних послуг).

Лекція відбудеться польською мовою із супровідним перекладом українською.

Посилання на ZOOM-лекцію:

Код доступу: 702117

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти та усіх бажаючих долучитися до заходу!