ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

13.06.2019 року о 12-00 год.

ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

Зміст і форми підвищення кваліфікації керівників і педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти (в рамках діяльності лабораторії методології та практики професійного розвитку сучасного освітнього менеджера Українського відкритого університету післядипломної освіти (УВУПО).

Доповідачі :

В. В. Супрун, професор кафедри публічного управління та менеджменту освіти ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат економічних наук, доцент, заступник голови науково-методичної ради Університету,
Л. І. Шевчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, кандидат педагогічних наук, доцент.

Місце проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А. конференц - зала ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (3 корп., І поверх).

Організатори заходу: Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, відділ науково-організаційної роботи, кафедра публічного адміністрування та менеджменту освіти ЦІПО, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Цільова аудиторія:  керівники та науково-методичні працівники навчально-науково методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, керівники та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти; науково-педагогічні і педагогічні працівники, слухачі курсів підвищення кваліфікації закладів післядипломної освіти.

Контактні особи: Супрун В’ячеслав Васильович (063-279-07-75), Кондратова Людмила Григорівна (095-240-34-04).