відбудеться зустріч з делегацією Вищої школи управління охороною праці (Республіка Польща)

19 листопада 2019 року відбудеться зустріч керівництва УМО, адміністрації та завідувачів кафедр ННІМП УМО з делегацією Вищої школи управління охороною праці (Республіка Польща). В рамках зустрічі заплановано обговорення та підписання Рамкової Угоди про міжнародне співробітництво та Угоди про  реалізацію навчання в рамках Програми Два Дипломи.
Також, у здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Університету буде можливість зустрітися з
Павелом Міонсеком - психологом, докторантом UŚ, тренером бізнесу 5 ступеня кваліфікації EQF (Європеан Qualifications Framework) з рекомендацією І ступеня Польського психологічного товариства, коучером з багатолітнім практичним досвідом, консультантом бізнес структур з питань продаж, управління трудовим колективом, обслуговування важкого клієнта, комунікації всередені колективу. Павел Міонсек є автором програм в області практичної психології, позавербальної комунікації, еристики і брехні.
Запрошуємо всіх на інтерактивне заняття о 16.00 в конференц-залу УМО, 3 корпус.