17 січня 2018 року в ДНВЗ "Університет менеджменту освіти" відбулася нарада методистів початкової освіти та регіональних координаторів з організації й проведення всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти «Нова українська школа».

Програма наради

Презентації:

• Логістика організації впровадження підвищення кваліфікації очно-дистанційною формою навчання вчителів початкової школи 2018/2019, 2019/2020 р.р. (Завалевський Ю.І., В.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»)
    Завантажити
  • Презентація дистанційного блоку типової освітньої програми підвищення кваліфікації для вчителів початкової онлайн-курсу (Папіш О., представник ЕП ЕdЕrа)
    Завантажити
  • Результати навчання в контексті Нової української школи (Савченко Олександра Яківна, головний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України )
    Завантажити
  • Презентація Типової освітньої програми підготовки тренерів до навчання вчителів початкової освіти 2018/2019, 2019/2020 р.р (Сорочан Т.М., директор ЦІППО)