ВІТАЄМО КОЛЕГ З ТВОРЧИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ!

Національна академія педагогічних наук України, відповідно до постанови Президії НАПН України від 22.01.2015 № 2/3-27, за результатами конкурсу на кращі наукові розробки, створені в 2014 році нагородила дипломами науково-педагогічних вчених Університету менеджменту освіти:

Є. Р. Чернишову, М. І. Скрипник, Г. О. Штомпеля, О. С. Снісаренко – членів авторського колективу посібника «Підготовка науково-педагогічних кадрів у системі післядипломної педагогічної освіти: зміст, організаційні форми, технології» ;

В. П. Ляхоцького,  В. І. Саюк, О. Л. Ануфрієву, М. О. Чернишову – членів авторського колективу «Термінологічного словника з основ підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів післядипломної педагогічної освіти».

Працівники кафедри університетської та професійної освіти і права щиро вітають своїх колег з творчим визнанням і бажають подальших успіхів, наукових досягнень і творчого довголіття!