вітаємо Студентську колегію з шостою річницею від дня створення!

Шановні  здобувачі  вищої  освіти  та  члени  Студентської  колегії
Університету  менеджменту  освіти !

Студентське самоврядування є важливою складовою громадського самоврядування університету. В своїй діяльності Студентська колегія нашого Університету створює умови, що сприяють самореалізації студентів у творчій і професійній сферах діяльності, вирішенні питань в різних областях студентського життя, забезпеченні виконання здобувачами вищої освітисвоїх обов'язків та захисту їх прав.

Члени Студентської колегії спільно з керівництвом інститутів активно долучаються до підвищення ефективності навчально-виховного процесу, до моніторингу якості навчання, до заходів по вихованню духовності і культури здобувачів вищої освіти, сприяють зростанню у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

За 6 років своєї діяльності Студентська колегія Університету має налагоджену співпрацю з громадськими, волонтерськими та студентськими організаціями, зокрема, з ГО «Молодіжна антикорупційна агенція», з ГО «Українська асоціація студентів», з ГО «Наша Гідність», з ГО «Східноєвропейська  гуманітарна  місія»  та  багатьма  іншими.

Вагомим внеском Студентської колегії в підвищення іміджу Університету є позиціонування нашого закладу вищої освіти у соціальних мережах, створення рекламного контенту, налагодження співпраці з іншими студентськими самоврядними організаціями, заснування незалежного видання про студентське  життя «Stud Life».

Від імені ректорату Університету та від себе особисто щиро вітаю Студентську колегію Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» з шостою річницею від дня створення !

Зичу студентському університетському активу та всім здобувачам вищої освіти міцного здоров’я, невичерпного натхнення, сил і наполегливості у реалізації всіх задумів та ідей !

Нехай  збуваються  всі  ваші  мрії  та  сподівання !

З  великою  повагою

Ректор                                                                                                                          Микола  КИРИЧЕНКО