Вітаємо з Днем народження Барташа Василя Михайловича!

Шановний Василю Михайловичу!

У день Вашого Дня народженняю прийміть найщиріші, сповнені глибокої поваги вітання від Ректорату Університету.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття творчого неспокою, відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу працівників Університету менеджменту освіти.

Нехай кожен день буде сповнений Вашим натхненням та теплом людських стосунків.

У цей день зичимо Вам, шановний Василю Михайловичу, міцного здоров'я, добробуту, довгих і світлих років життя та подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Нехай Вам додадуть упевненості дружні почуття усіх, хто поруч, нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і щастя на многії і благії літа!

З повагою

Ректор                                                                                                                            Микола КИРИЧЕНКО