Вітаємо з Днем народження Віктора Васильовича Олійника!

Шановний Вікторе Васильовичу!

Ректорат Університету менеджменту освіти щиро й сердечно вітає Вас з  Днем народження і передає найкращі побажання від колективу Університету.

Притаманні Вам почуття високого обов'язку за доручену справу, творчого неспокою, турботи про молоде покоління, активна громадська робота здобули Вам заслужений авторитет.

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги, благополуччя і втілення мрій. Нехай Вас завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.

Тож нехай у Ваших світлих, благословенних задумах завжди буде мудрість, а у всіх справах – підтримка однодумців. Бажаємо Вам, шановний Вікторе Васильовичу, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, щедрої долі, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і глибокої шани, подальших успіхів в усіх справах і починаннях на благо України!

Бажаємо, щоб радість, добро і тепло, які Ви випромінюєте до інших, поверталися до Вас сторицею, а дім Ваш завжди був багатим на любов і щастя!