Вітаємо з ювілеєм ОЛЕНУ МИКОЛАЇВНУ ОТИЧ

 

 

Вельмишановна Олено Миколаївно!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Ваш життєвий і професійний шлях – справжній приклад служіння освіті, науці і суспільству. Дар творити на благо і в ім’я народу України, мудрість, життєва енергія та працелюбність, прагнення досягти і зберегти лідерські позиції в освітянській галузі є яскравим прикладом для високопрофесійного дружного колективу Університету менеджменту освіти.

Тож нехай у Ваших світлих, благословенних задумах завжди буде мудрість, а у всіх справах – підтримка однодумців. Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, щедрої долі, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і глибокої шани, подальших успіхів в усіх справах і починаннях на благо України!

Хай і надалі невичерпне джерело життєвої наснаги повниться радістю, задоволенням від життя, а Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями!

Зичимо Вам щастя, радості, добра і благополуччя! Від усього серця бажаємо міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

 

З глибокою повагою
колектив Університету менеджменту освіти