Загальноуніверситетський методологічний семінар: "Теорія порівняльної післядипломної освіти в умовах глобалізаційних змін"

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Інститут менеджменту та психології
Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників
Лабораторія управління системою післядипломної педагогічної освіти
Відділ науково-організаційної роботи

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь
у загальноуніверситетському методологічному семінарі

Теорія порівняльної післядипломної освіти в умовах глобалізаційних змін

До участі в конференції запрошується професорсько-викладацький склад Університету менеджменту освіти, а також представники відділів, що за функціональними обов’язками здійснюють методичне та інше забезпечення післядипломної освіти.

Планується розглянути такі питання:

1. Теорія та методологія порівняльної освіти: досвід Інституту студій з освіти (факультет лідерства, вищої освіти та освіти дорослих) Університету Онтаріо, Дослідницького центру з порівняльної освіти (CERC) Університету Гонконгу та Університету менеджменту освіти.
  2. Результати тезаурусного зіставлення у контексті номотетичного підходу з етичної позиції або ідіографічного підходу з емічної позиції:

-       освіта та її складники;

-       транснаціональні теоретичні конструкти як tertium comparatiōnis у післядипломній освіті.

3. Концептуально-теоретичне осмислення взаємовідношень педагогіки й дидактики з науками освітиосвітньою теорієюфілософією та теорією освіти.

Під час семінару відбудеться «інтерактивний практикум-супровід» 15.30 – 17.00

Дата проведення: 26 лютого 2015 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Артема, 52-а, актова зала 3 корпус

Робочі мови семінару – українська, російська, англійська.

Останній термін подання заявок для участі20 лютого2015 року.

Для участі у семінарі необхідно:

Подати до 21.02.2015 на електронну адресу nv-umo@mail.ru заявку про участь у семінарі, зазначивши: ПІБ повністю, науковий ступінь, вчене звання та посаду із назвою підрозділу університету.