ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ OPEN SPACE «РОЗВИТОК ЛІДЕРСЬКИХ ЯКОСТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ

Глибокоповажні колеги!

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України запрошує Вас до участі у Всеукраїнському Open Space «Розвиток лідерських якостей працівників освіти в умовах реформування галузі», що відбудеться 10 листопада 2021 року о 10:00.

Мета: обговорення актуальних питань розвитку лідерських якостей педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в умовах реформування галузі.

До участі запрошуються педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Формат заходу: онлайн-захід відбудеться за посиланням: https://meet.google.com/wir-tckp-dtc

Основні питання, що пропонуються до обговорення:

1. Сутність та зміст поняття «лідерська компетентність» сучасного педагога.
  2. Розвиток лідерського потенціалу в процесі формування управлінської компетентності.
  3. Реалізація лідерських якостей педагогічного працівника в процесі підготовки майбутніх кваліфікованих робітників: обмін досвідом роботи.
  4. Лідерство як рушійна сила реформування вітчизняної системи професійної освіти.
  5. Запровадження системи розвитку лідерської компетентності педагогів як стратегічного напряму розвитку закладу освіти.

Контактна особа організаційного комітету:

старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту Віра Харагірло, тел. 095-208-16-98, viraharagirlo@gmail.com