Запрошуємо до участі у Круглому столі «Професійний розвиток фахівців освітньої галузі у теорії і практиці педагогічної майстерності академіка Івана Зязюна»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Круглий стіл

«ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАХІВЦІВ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ
У ТЕОРІЇ І ПРАКТИЦІ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА»

28 лютого 2018 р. о 14:00 у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а, корп. 3. відбудеться Круглий стіл «Професійний розвиток фахівців освітньої галузі у теорії і практиці педагогічної майстерності академіка Івана Зязюна».

До участі у Круглому столі запрошуються педагогічні, науково-педагогічні працівники, керівники закладів освіти різних рівнів, аспіранти, докторанти, студенти, усі, хто бажає долучитися до вшанування пам’яті академіка Івана Зязюна – творця Педагогіки Добра й фундатора теорії педагогічної майстерності.

Доповіді учасників Круглого столу будуть опубліковані у фахових виданнях Університету.

За додатковою інформацією
звертатися на кафедру університетської освіти і права
ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України:
завідувач – Марина Олександрівна Дей (044) 481-38-45,
методист – Анна Борисівна Жихарєва (044) 481-38-35,