ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти
ДЗВО «УМО» НАПН України

запрошуємо Вас до участі у

VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»,

яка відбудеться

16 грудня 2021 року об 11:00 годині

Співорганізатори: Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти, Мелітопольський державний педагогічний університет імені богдана хмельницького, філія Ат «НЦПК «Өрлеу» Інститут підвищення кваліфікації педагогічних робітників у Жамбильської області (Казахстан).

Мета проведення заходу: наукова комунікація щодо розвитку психолого-педагогічної компетентності педагогів закладів вищої, післядипломної, професійної та фахової передвищої освіти.

Орієнтовні напрями роботи Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції:

• Розвиток психолого-педагогічної компетентності педагогів у системі неперервної професійної освіти: виклики, проблеми, перспективи.
  • Зарубіжний досвід підготовки конкурентоспроможних фахівців в умовах формальної, неформальної та інформальної освіти.
  • Технології створення інноваційного освітнього простору в системі неперервної освіти.
  • Мотивація професійної діяльності педагогів в умовах оновленої парадигми освіти.
  • Розвиток готовності педагогічних працівників до інноваційної діяльності.
  • Розвиток конфліктологічної компетентності педагогів у системі неперервної освіти.
  • Психологічні засади розвитку інклюзивного освітнього середовища  в сучасному євроінтеграційному просторі.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Для реєстрації та участі в Міжнародній конференції просимо до 10 грудня 2021 року:

• пройти реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/aJAAS5jFWGPfAeip6
  • надіслати текст доповіді, презентаційні матеріали (за умови виступу на пленарному засіданні);
  • надіслати тези для розміщення в Е-збірнику матеріалів конференції.

Робота конференції передбачає проведення пленарного засідання в режимі онлайн. Загальний доступ до трансляції буде відкрито на Youtube-каналі БІНПО за посиланням: https://youtu.be/QjdkaYNtW7U

Учасникам конференції посилання для підключення та інструкцію буде надіслано 15 грудня 2021 року.

Тези доповідей учасників будуть розміщені в Е-збірнику матеріалів Міжнародної конференції. Виданню буде присвоєно універсальний ідентифікаційний код ISBN.

Учасники конференції, які взяли участь у конференції з доповідями або надіслали матеріали до Е-збірника, отримають сертифікат учасника та електронний збірник матеріалів Міжнародної конференції.

Доповіді та презентаційні матеріали для участі необхідно надсилати за електронною адресою: conf_binpo@ukr.net

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ