НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ЗАПРОШУЄМО ВАС

до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції , яка відбудеться
18-20 травня 2016 р.

на базі Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради, Асоційованої школи ЮНЕСКО

«ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ТА ПРОФЕСІЙНОГО САМОРОЗВИТКУ ВЧИТЕЛІВ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ПРОФІЛЮ»

Напрями роботи конференції:

1. Проблеми і перспективи професійного саморозвитку учителя у контексті взаємодії формальної, неформальної та інформальної освіти.
  2. Психологічні аспекти професійного саморозвитку педагогічних працівників у системі післядипломної освіти.
  3. Соціально-педагогічні чинники розвитку педагогічної майстерності та професійного саморозвитку вчителів спеціалізованих навчальних закладів художньо-естетичного профілю.
  4. Управління професійним саморозвитком учителів спеціалізованих навчальних закладів художньо-естетичного профілю у Центрах педагогічної майстерності.
  5. Навчально-методичне забезпечення розвитку педагогічної майстерності і професійного саморозвитку вчителів спеціалізованих навчальних закладів художньо-естетичного профілю.

МЕТА  КОНФЕРЕНЦІЇ

обговорення актуальних проблем професійного саморозвитку вчителів мистецьких дисциплін в умовах модернізації змісту післядипломної педагогічної освіти, з’ясування актуальних проблем розвитку неформальної мистецької освіти, виявлення психолого-педагогічних умов підвищення педагогічної майстерності вчителів мистецьких дисциплін, розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення професійного саморозвитку вчителів мистецьких дисциплін у Центрі педагогічної майстерності.

Форми участі в науково-практичній конференції:

Очна – виступ, доповідь, участь в роботі секційних засідань.

Заочна - виступ, доповідь у відео-файлах, презентація, тези, стаття.

Статті (8-12 сторінок),  тези (3-5сторінок),  відео-виступи, (формат AVI, mp4)  презентації просимо надсилати до 18 травня 2016 року на адресу: dyvosvit.ukraine@gmail.com

Учасники конференції та заочні учасники, виступи яких будуть розміщені на блозі конференції http://dyvosvit-bilozerka.blogspot.com та сайті http://umo.edu.ua/ та http://dyvosvit.info/ отримають програму та  сертифікати учасників.

Робочі мови конференції - українська, російська, англійська.

Заявку на участь у конференції просимо надіслати за електронною адресою: dyvosvit.ukraine@gmail.com до 06 травня або зареєструватися за телефоном:
068-068-18-58 Рудик Олена Борисівна

Контактні дані для зв’язку з організаторами семінару:
моб. 068-068-18-58 Рудик Олена Борисівна,
моб. 097-993-40-27 Шевчук Інна Олесіївна.

Адреса закладу: 71672 Україна Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка вул. Щорса, 95.
Телефон:  (06175) 3-16-92; 4-24-70
Факс:  (06175) 3-16-92; 4-24-70
E-mail:  dyvosvit@meta.ua

За результатами конференції планується випуск збірника наукових праць

Вимоги до оформлення тез і статей:

Статті подаються  у текстовому редакторі Microsoft Word, формат A-4, шрифт Times New Roman, інтервал між рядками – 1,5, кегль 14, поля: 2 см; абзац – відступ – 1,25. Список джерел оформляти згідно сучасних вимог. Посилання здійснюються у вигляді [1, с. 5].

Структура статті: індекс УДК; ім’я та прізвище автора, місто; назва статті (великими літерами, напівжирним шрифтом); постановка наукової проблеми та її значення; аналіз останніх досліджень; мета статті; виклад основного матеріалу; висновки; список використаних джерел; анотації до статті на українській та англійській мові, відомості про автора (прізвище, ім’я та по-батькові, посада, місце праці, вчений ступінь, наукове звання, адреса), телефони, e-mаil.

ЗАЯВКА УЧАСНИКА

(повинна поступити до оргкомітету не пізніше 11 травня 2016 р.)

Прізвище, ім'я, по-батькові_____________________________________________
Місце роботи_________________________________________________________
Посада, вчене звання, науковий ступінь__________________________________________
Адреса для листування, контактний телефон_____________________________