Запрошуємо до участі у ІІІ міжнародному інтернет-марафоні за темою «Світові освітні практики. Досвід Канади»

26 - 27 березня 2018 року відбудеться ІІІ міжнародний Інтернет-марафон за темою «Світові освітні практики. Досвід Канади», організаторами якого виступають ДВНЗ “Університет менеджменту освіти”,   MITTETULUNDUSUHINGU GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL (Естонія, м. Таллін), Громадська організація «GLOBAL EDUCATIONAL DISCOVERY», Український відкритий університет післядипломної освіти, Громадська Спілка «ВСЕУКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ», Видавнича  група  «Основа»  за  підтримки  Державної наукової установи  «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

Марафон  проводиться  згідно  з  планом  заходів  Університету  менеджменту  освіти  НАПН  України  спільно  з його  українськими  та  іноземними  партнерами  по  забезпеченню  реалізації  в  життя  Концепції “Нова українська школа”.

Сім спікерів із Канади (Торонто, Вінніпеґ, Едмонтон) розкажуть про структуру освітньої системи в Канаді, поділяться напрацюваннями та найсучаснішими методами викладання, дадуть рекомендації в контексті реформи освіти України.  Згідно з міжнародними рейтингами Pisa за 2017 рік канадські підлітки є одними з найосвіченіших у світі.  Країна має найвищі освітні результати в математиці, природничих дисциплінах і читанні. Не пропустіть унікальний шанс перейняти досвід однієї з найпрогресивніших систем  освіти!

Участь  в  Інтернет-марафоні,  відвідування  онлайн-семінарів  є  безкоштовним.

Учасники марафону мають змогу отримати Сертифікат за умови розширеного  опанування  висвітлюваних  тем  на  дистанційному  курсі.

Запрошуємо наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, керівників закладів загальної середньої та спеціальної освіти, методистів, студентів вищих навчальних закладів, слухачів закладів післядипломної  освіти  долучитися  до  онлайн-заходу.

Прагнете  змінити  школу  на  краще?  Цікавитеся  досвідом  колег  із  Канади ?

Реєструйтеся  на  вебінари  26-27  березня  2018  року! - https://goo.gl/xHtivZ

Вас  очікує  багато  цікавого,  корисного  та  інноваційного!