Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ АГРАРНОГО СЕКТОРУ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в
Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції

«ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ АГРАРНОГО СЕКТОРУ»,

яка відбудеться

29 жовтня 2019 року о 10.00

На базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України 29 жовтня 2019 року буде відкрито роботу Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців аграрного сектору».

Мета проведення заходу: обговорення організаційно-методичних засад професійної підготовки робітничих кадрів за сучасними моделями навчання в контексті освітніх євроінтеграційних процесів; обмін досвідом із проблем використання інноваційних освітніх і новітніх виробничих технологій при навчанні за професіями аграрної галузі; визначення ефективності впровадження компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників для аграрного сектору.

Організатори заходу: кафедра методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО УМО НАПН України, Директорат професійної освіти Міністерства освіти та науки України.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.  Професійна підготовка кваліфікованих робітників аграрного сектору в умовах євроінтеграції.

2.  Реалізація компетентнісного підходу при підготовці фахівців для аграрного сектору

3.  Державні стандарти професійно-технічної освіти для підготовки кваліфікованих робітників аграрного сектору.

4.  Упровадження освітніх інновацій у професійну підготовку робітничих кадрів для аграрного сектору.

5.  Перспективні напрями співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти із підприємствами-роботодавцями.

6.  Реалізація дуальної системи навчання у підготовці фахівців для аграрного сектору.

7.  Інноваційна науково-методична діяльність педагогів професійної школи.

8. Методика проведення інноваційних занять та позаурочних навчальних заходів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

9. Сучасне комплексно-методичне забезпечення предмету  за професіями аграрного сектору.

10. Ефективність упровадження новітніх виробничих технологій у професійну підготовку фахівців для аграрного сектору.

11. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій при професійній підготовці робітничих кадрів аграрного сектору.

Наш сайт: http://methodica.inf.ua/index.htm

Ми у Facebook: https://www.facebook.com/binpomethodica/