ЗАПРОШУЄМО НА ФАХОВИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР НА КАФЕДРІ ПСИХОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ

16 листопада 2021 р. об 11.30 на базі кафедри психології управління (к. 3.7) Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» згідно із рішенням Вченої ради ДЗВО «УМО» від 20.10.2021 р. (протокол № 8) і наказом ректора № 01-01/661 від 05.11.2021 р. відбудеться фаховий семінар для апробації дисертації здобувача PhD з психології ТЯГУР Любомири Миронівни за участю рецензентів.

Головуючою обрано професора кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктора психологічних наук, доцента Брюховецьку Олександру Вікторівну.

Секретарем призначено доцента кафедри психології управління Пінчук Наталію Іванівну, кандидата психологічних наук, доцента.

Рецензенти дисертаційної роботи:

Брюховецька Олександра Вікторівна – професор кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, доцент.

Чаусова Тетяна Володимирівна – доцент кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат психологічних наук, доцент.

У семінарі можна взяти участь у режимі онлайн за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/7531333526?pwd=dFM2am5GQTV4TlcrT0FhVVVnZlFVZz09

Запрошуємо всіх бажаючих!