ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР «ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА В СФЕРІ БЕЗПЕКИ»

03 червня 2021 року о 15-00 в рамках міжсекторальної співпраці ДЗВО «Університет менеджменту освіту» НАПН України, кафедри публічного управління та проектного менеджменту ННІМП із Громадськими організаціями планується онлайн вебінар на тему «Гендерна політика в сфері безпеки».

Спікерка: Наталя Свідерська – Президентка ГО «Всеукраїнська Демократична дія», експертка з гендерно орієнтованого бюджетування.

Модераторки заходу:

Оксана Ковтун – завідувачка відділу міжнародного співробітництва, доцентка кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, кандидат наук з державного управління, доцент;

Галина Бережна – доцентка кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, кандидат економічних наук, доцент.

Вебінар відбудеться на платформі Zoom за посиланням:
Код доступу: 851366

Під час заходу планується розглянути такі основні питання:

• Безпека – базова потреба людини
  • Ключові тези та рекомендації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»
  • Стандарти НАТО і гендерна політика
  • Імплементація резолюції 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні: національний план дій та його локалізація.

Формат проведення вебінару є відкритим. Тому запрошуємо здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та всіх бажаючих на нашу он-лайн конференцію!