НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДВНЗ "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ"
ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ
(м. КИЇВ)

Шановні науковці, молоді вчені, аспіранти, здобувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Елітний менеджер: технологія підготовки в системі національної освіти», що відбудеться 11 червня 2015 року о 09.00 за адресою місто Київ, вул. Артема 52-А, Університет менеджменту освіти (Інститут менеджменту та психології).

В рамках проведення науково-практичної конференції плануються наступні напрями роботи:

Управлінська еліта: концептуальні підходи до формування.

1. Елітність менеджера: поняття і складові.
  2. Формування елітних керівників навчальних закладів.
  3. Шляхи відбору та професійно-особистісного розвитку елітних менеджерів в системі вищої та післядипломної освіти.
  4. Вдосконалення механізму державного управління якістю підготовки науково-педагогічних кадрів для освітньої галузі.

Робочі мови конференції: українська, російська. Форма участі: очна.
Прийом матеріалів до 20 травня 2015 року включно за електронною адресою 416_@ukr.net

З повагою, колектив кафедри економіки та управління персоналом
Університету менеджменту освіти (Інституту менеджменту та психології)

Консультацію щодо умов участі можна отримати у наступних контактних осіб:

Бурлаєнко Тетяна Іванівна
099  383 96 17