Відповідно до угоди про співпрацю ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» з відділом освіти Культур-Контакт-Австрія (від імені Австрійського міністерства освіти, мистецтва і культури) з 9 по 10 лютого 2015 р.  відбудеться завершальний етап навчальних семінарів для науково-педагогічних працівників Університету з україно-австрійського проекту «Формування компетенцій з проектного менеджменту для інновативного розвитку шкіл для керівників шкіл України» на базі Херсонської академії неперервної освіти .

Навчальні семінари передбачають завершальну презентацію розроблених проектів 20 викладачів і аспірантів Університету, аналіз та експертизу проектних матеріалів експертами з Австрії. За результатом україно-австрійського проекту передбачається видання навчально-методичного посібника «Формування компетенцій з проектного менеджменту для інновативного розвитку шкіл для керівників шкіл України» та видання проектів, розроблених творчими групами науково-педагогічних працівників Університету.

Побажаємо успіху нашим колегам!

Начальник відділу міжнародного співробітництва

О. Ю. Шумська