Гетьман Тамара

Гетьман Тамара

Студентка групи ПВШ-15Х
Спеціальність "Педагогіка вищої школи" / ООП "Християнська педагогіка"

Мрії збуваються в таких «вишах», як Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України!

Так склалося в моєму житті і нашій країні. Я людина з вищою освітою, далекою від педагогічної, але займалася на волонтерських засадах викладанням християнських цінностей для різних верств населення. Мене, як  багатодітну маму дуже хвилювало духовно-моральне і патріотичне виховання дітей та молоді.Доводилося допомагати вирішенню різних проблем в сім'ях, добре розуміла коріньвсіх проблем:фундамент цінностей не закладено в особистість, люди просто живуть ...

Мріяла про те, щоб держава підняла на високий рівень виховання справжніх цінностей в дітях, молоді та долучила дорослих безперервно зростати і розвиватися.  Все це раптом почало здійснюватись в моєму житті й в Україні в 2015 році.

Я вступила до ННІМП ДЗВО «УМО» й отримала привілей бути в числі перших в Україні магістрантів нової унікальної спеціальності: «Педагогіка вищої школи» зі спеціалізацією  «Християнська педагогіка».

Тут все було вперше і для викладачів, і для магістрантів, але всіх об'єднувало одне прагнення і одна мрія: благополуччя дітей, сімей, нації, народу, держави, яке ґрунтується на християнських цінностях! Реформація країни перш за все починається з любові всього народу до своєї землі.  Це треба прищеплювати! І тут провідну роль відіграє сім'я і система освіти.

Ми, магістранти, всі дорослі люди  з великим досвідом роботи  працювали і палали, як вміли, кожен в своїх містах і селах, а Кафедра  педагогіки, адміністрування та соціальної роботи, яку наразі очолює доктор педагогічних наук, професор Сіданіч І.Л.,  створила  умови та надала інструменти для  нашого озброєння  і забезпечення  науково-обґрунтованими матеріалами і програмами навчання. Талановиті викладачі поставили на рейки науки і законодавства у сфері освіти ті справи, які багато з нас вже робили як аматори.

Це було по-дорослому, тому що ми всі там були спраглими, вбирали, як губка знання і обмінювалися досвідом. Це був цінний винахід педагогів: нам дали можливість кожному обмінятися напрацюваннями  один з одним.

Це було по-дружньому:  відносини були неймовірно приємні і доброзичливі з усіма на всіх рівняхприйняття, взаємодопомога, сім'я!

Це було по-новому, з таким реальним ставленням до людини, якому хочемо навчити всіх. Нас оточили увагою, теплотою, добротою, безкорисливістю   керівництво і всі співробітники ДЗВО.

Захоплююся чудовим складом викладачів і всім процесом навчання. Захоплююся вашою людською красою і теплотою сердець, ви - чудові! Вдячні Богу і вам за все, що отримала в стінах Альма Матер. Це було приголомшливо, креативно, практично, все було оповите повагою і любов'ю до людини. Це головна суть того, що ми понесемо далі, як фахівці. І нехай буде так! В України є майбуття!

Будьте щасливі і успішні, продовжуйте множити благополуччя нашого прекрасного народу! А Сам Господь нехай благословить вас у всьому!