Воронова Валентина

Воронова Валентина

Студентка 2 курсу, група СО-18-Г1
Спеціальність "Спеціальна освіта" / ОПП "Спеціальна освіта за нозологіями"

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» − заклад можливостей та втілення професійних мрій в реальність.

Для здобуття вищої освіти в ННІМП ДЗВО «УМО» необхідно докладати зусиль та акумулювати свої можливості лише на початку, бо далі спілкування із висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом ННІМП ДЗВО «УМО» є тим стимулюючим моментом, який так затягує до пошуків свого професійного «Я», підштовхує до вивчення сучасних тенденцій у галузі педагогіки та спеціальної освіти. Насправді, роки, коли я тут навчалась одні із найефективніших у моєму студентському житті. Я побачила нові реалії у тому, що колись здавалось нездійсненним, остаточно зрозуміла, що навчатись ніколи не пізно. Навчання в ННІМП ДЗВО «УМО» подарувало незабутній досвід спілкування із майстрами своєї справи у галузі «Спеціальної освіти», подарувало нових друзів та розширило географію професійних знайомств й поза межами України.

Я наполегливо раджу ННІМП ДЗВО «УМО» як місце, де можна побачити власні перспективи та й розширити професійні горизонти. Хочете вчитись новому та дієвому, то вам саме сюди!