Чугунова Є.М. Особливості студентської молоді у контексті встановлення довірливих стосунків

Статтю присвячено теоретичному аналізу кордонів юнацького віку у вікових періодизаціях. Проаналізовано зв’язок між віковими особливостями студентів та формуванням ними довірливих стосунків з оточуючими у процесі навчання та відпочинку.
Ключові слова: юність, студент, довірливі стосунки, довіра.

Статья посвящена теоретическому анализу границ юности в воз-растных периодизациях. Проанализирована связь между возрастными осо-бенностями студентов и формированием ими доверительных отношений с окружающими в процессе обучения и отдыха.
Ключевые слова: юность, студент, доверительные отношения, доверие.

This article is devoted to theoretical analysis of adolescent’s borders in the age periods. The connection between age features of students and formation of confidential relations by them with associates during the study and rest is analyzed.
Key words: youth, student, trusting relationships, trust.