Доріченко В.А. Дослідження здатності майбутнього психолога до саморозкриття

У статті окреслено зміст поняття «саморозкриття» та результати його дослідження у студентів ― майбутніх психологів. Виявлені різні рівні саморозкриття та здійснено їх аналіз.
Ключові слова: саморозкриття, модифікація опитувальника, діагнос-тичні показники саморозкриття, рівні саморозкриття.

В статье раскрыто содержание понятия «самораскрытие» и резуль-таты его исследования у студентов ― будущих психологов. Определены разные уровни самораскрытия и осуществлен их анализ.
Ключевые слова: самораскрытие, диагностические показатели само-раскрытия, уровни самораскрытия.

Maintenance idea of self disclosure and result research it for future psychologists. Work out levels to self disclosure future psychologists, indicate analysis of this levels.
Key words: self disclosure, index of self disclosure, levels to self disclosure.