Хрипун В.І. Стратегії професійного саморозвитку вихователя дошкільного навчального закладу

У статті розглянуто стратегії професійного саморозвитку вихо-вателя дошкільного навчального закладу. Проаналізовано вплив життєвої стратегії особистості на особливості формування цілей і стратегій професійного розвитку працівника дошкільного закладу.
Ключові слова: професійний саморозвиток, стратегії професійного саморозвитку вихователя дошкільного навчального закладу.

В статье рассматриваются стратегии профессионального само-развития воспитателя дошкольного образовательного учреждения. Про-анализировано влияние жизненной стратегии личности на особенности формирования целей и стратегий профессионального развития работника детского сада.
Ключевые слова: профессиональное саморазвитие, стратегии про-фессионального саморазвития воспитателя дошкольного учебного заве-дения.

The article deals with the main approaches in professional self-development of pre-school teacher. Life influence are analyzed in a way of defeniting professional goals and objectives.
Кеy words: professional self-development, approaches in professional self-development of pre-school teacher.