Пенькова С.Д. Організаційно-педагогічний супровід фахової підготовки магістрів початкової освіти

У статті обґрунтовано необхідність вдосконалення професійної підго-товки магістрів шляхом вивчення курсу «Методика викладання фахових дисциплін початкової школи у ВНЗ III–IV рівнів акредитації».
Ключові слова: професійна компетентність, професійна підготовка, майбутній учитель, зміст вищої освіти.

В статье обосновывается необходимость совершенствования про-фессиональной подготовки магистров путем изучения курса «Методика преподавания специальных дисциплин начальной школы в ВУЗ III–IV уровней акредитации».
Ключевые слова: профессиональная компетентность, профес-сиональная подготовка, будущий учитель, содержание высшего обра-зования.

The essence of the article is the necessity of arising the professional level of masters with the help of learning the course «The methodology of teaching special subjects at primary school III–IV level of accreditation».
Key words: слова: professional competence, professional training, future teacher, the contents of the higher education.