Пилипчук О.Ю. Фахове зростання майбутніх менеджерів унаслідок усвідомлення професійного образу «Я»

У статті розглянуто взаємозв’язок професійного зростання сту-дентів з усвідомленням професійного образу «Я». Формування професійної «Я-концепції» відбувається в студентські роки. Вузи мають звертати увагу на особливості особистісної і професійної ідентифікації студентів.
Ключові слова: студент, професійний образ, самооцінка, професійне зростання, «Я-концепція».

В статье рассмотрена взаимосвязь профессионального роста сту-дентов с осознанием профессионального образа «Я». Формирование профес-сиональной «Я-концепции» происходит в студенческие годы. Вузы должны обращать внимание на особенности личностной и профессиональной идентификации студентов.
Ключевые слова: студент, профессиональный образ, самооценка, профессиональный рост, «Я-концепция».

In article I am considered interrelation of professional growth of students with comprehension of a professional image. Professional I-concept formation occurs in student's years. High schools should pay special attention on feature of personal and professional identification of students.
Key words: the student, a professional image, a self-estimation, professional growth, the «I-concept».