Руда Г.В. Професійна взаємодія практикуючого психолога та педагога в закладі освіти

У статті висвітлено результати дослідження особливостей взаємо-дії психолога і педагога у навчально-виховному процесі закладу освіти.
Ключові слова: шкільний психолог, педагог, анкетування, взаємодія, співпраця, професіоналізм.

В статье представлены результаты исследования особенностей взаимодействия психолога и педагога в учебно-воспитательном процессе образовательного учреждения.
Ключевые слова: школьный психолог, педагог, анкетирование, взаимодействие, сотрудничество, профессионализм.

The article presents the results of examination of how psychologist and teacher interact in the educational process.
Key words: school psychologist, teacher, questioning, interaction, cooperation, professionalism.