Соломіна Г.В. Психологічні проблеми вдосконалення когнітивного стилю керівників загальноосвітніх навчальних закладів

Статтю присвячено аналізу психологічних проблем вдосконалення ког-нітивного стилю керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Показано, що недостатній розвиток когнітивного стилю керівників загальноосвітніх навчальних закладів зумовлює необхідність його вдосконалення, яке можливо проводити в умовах післядипломної педагогічної освіти.
Ключові слова: когнітивний стиль особистості, керівники загально-освітніх навчальних закладів, післядипломна педагогічна освіта.

Статья посвящена анализу психологических проблем совершенст-вования когнитивного стиля руководителей общеобразовательных учебных заведений. Показано, что недостаточное развитие когнитивного стиля руководителей общеобразовательных учебных заведений обусловливает необходимость его совершенствования, которое возможно проводить в условиях последипломного педагогического образования.
Ключевые слова: когнитивный стиль личности, руководители общеобразовательных учебных заведений, последипломное педагогическое образование.

The article is devoted to psychological analysis of the problem of cognitive style of managers of secondary schools. It’s shown that insufficient development of cognitive style of managers of secondary schools requires its improvement, which may take place in conditions of postgraduate education.
Key words: cognitive style, head principal, postgraduate pedagogical education