Толков О.С. Психологічні особливості діяльності персоналу вищої школи в умовах опору змінам

У статті досліджуються психологічні особливості опору змінам у вищій школі та діяльність науково-педагогічних працівників у таких умовах. Розгля-дається поведінка персоналу вищої школи в умовах опору соціально-еконо-мічним змінам.
Ключові слова: опір змінам, персонал, вища школа.

В статье исследуются психологические особенности сопротивления изменениям в высшей школе и деятельность научно-педагогических работ-ников в таких условиях. Рассматривается поведение персонала высшей школы в условиях сопротивления социально-экономическим изменениям.
Ключевые слова: сопротивление изменениям, персонал, высшая школа.

In the article the psychological features of resistance are probed to the changes at higher school that activity of scientifically pedagogical workers in such terms. The conduct of personnel of higher school is examined in the conditions of resistance to the socio-economic changes.
Key words: resistance to the changes, personnel, higher school.