Вайнтрауб М.А. Вимоги до рівня професійної компетентності педагогічних працівників професійної школи

У статті обгрунтована необхідність підвищити вимоги до підго-товки сучасного викладача професійної школи. Крім своїх функціональних обов'язків, педагог має володіти сучасними інформаційними технологіями, знанням новітніх досягнень у науці й техніці, а також підвищувати свій ме-тодичний рівень. За відповідним рейтингом викладача можна аналізувати його постійний розвиток.
Ключові слова: рейтинг викладача, професійна школа.

В статье обоснована необходимость повысить требования к под-готовке современного преподавателя профессиональной школы. Кроме своїх функциональных обязательств, педагог должен владеть современ-ными информационными технологиями, знанием новейших дострижений в науке и технике, а также повышать свой методический уровень. Введя соответствующий рейтинг преподавателя, можно анализировать его пос-тоянное развитие.
Ключевые слова: рейтинг преподавателя, профессиональная школа.

In the article justifies the need to increase training requirements for current teacher professional shkoly.Krome its functional obligations, the teacher should possess advanced information technologies, knowledge of the latest achievements in science and technology, as well as increasing свій methodical level. By entering the appropriate rating teacher can ensure its continued development.
Key words: rating teachers, vocational schools.