Звєкова В.К. Культурне дозвілля школярів як фактор здорового способу життя

У статті досліджено проблему здоров’язберігаючого дозвілля дітей. Розглянуто основні рішення цієї проблеми. Виявлено цінності, які форму-ються в здоров’язберігаючій діяльності.
Ключові слова: здоров’язберігаюче дозвілля школярів, готовність студентів до організації здоров’язберігаючого дозвілля школярів, дозвілля, здоров’язбереження, культура.

В статье исследована проблема здоровьесберегающего отдыха детей. Рассмотрены основные решения этой проблемы. Выявлены цен-ности, которые формируются в процессе здоровьесберегающей дея-тельности.
Ключевые слова: здоровьесберегающий досуг школьников, готов-ность студентов к организации здоровьесберегающего досуга школь-ников, досуг, здоровьесбережение, культура.

The article investigates the problem of optimization of health service leisure of children. The basis methodological reference points of resolution of this problem are considered. Values which are formed in health service leisure are exposed.
Key words: health – caring leisure time of schoolchildren, students’ preparedness for organization of health – caring leisure time of schoolchildren, leisure, health – care, culture.