Бондарчук О. І. Психологічні особливості взаємодії керівників освітніх організацій у віртуальному освітньому середовищі в процесі підвищення кваліфікації

Відомості про автора:

Бондарчук Олена Іванівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ)

Анотація.
Статтю присвячено висвітленню
психологічних особливостей взаємодії керівників освітніх організацій у віртуальному освітньому середовищі. Проаналізовано переваги та психологічні проблеми такої взаємодії у процесі підвищення кваліфікації управлінців. Висвітлено психологічні принципи та підходи до організації взаємодії керівників освітніх організацій у віртуальному освітньому середовищі в процесі підвищення кваліфікації (на прикладі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»). Обґрунтована доцільність спеціальної психологічної підготовки викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти до організації конструктивної взаємодії управлінців у віртуальному освітньому просторі.

Ключові слова:
віртуальне освітнє середовище, віртуальна взаємодія, керівники освітніх організацій, процес підвищення кваліфікації, дистанційне навчання.