Ілляхова М. В. Сутність та специфіка креативної діяльності у системі неперервної освіти

Відомості про автора:

Ілляхова Марина Володимирівна, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ).

Анотація.
У статті розкрито сутність і специфіку креативної діяльності у системі неперервної освіти, яка постає як своєрідна методологія постійної та ефективної гармонізації життєдіяльності людини не лише у стійких, а й у мінливих умовах соціального життя. Аналізується перспектива синергетичного підходу у вирішенні головних проблем андрагогіки як науки про освіту дорослих.

Застосування синергетичних принципів забезпечить оновлення якості андрагогічної освіти, сприятиме підготовці соціально активних, творчих фахівців, здатних до самовдосконалення, самодетермінації, самоактуалізації.

Ключові слова:
андрагогіка, інновація, креативна діяльність, саморозвиток, синергетика.