Саюк В. І. Організаційно-педагогічні умови формування змісту підготовки науково-педагогічних кадрів у системі післядипломної педагогічної освіти

Відомості про автора:

Саюк Валентина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту освіти, економіки та маркетингу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ).

Анотація.
У статті розглядається проблема змісту підготовки науково-педагогічних кадрів у системі післядипломної педагогічної освіти. Зазначається, що підготовка науково-педагогічних кадрів має здійснюватися у контексті завдань Європейського дослідницького простору, європейської і національної рамок кваліфікацій. Доведено потребу виокремлення організаційно-педагогічних умов для визначення змісту підготовки науково-педагогічних кадрів. Науково обґрунтовано і охарактеризовано організаційно-педагогічні умови формування змісту підготовки науково-педагогічних кадрів у системі післядипломної педагогічної освіти. Запропоновано подальші дослідження спрямувати на розробку та впровадження моделі змісту підготовки науково-педагогічних кадрів у систему післядипломної педагогічної освіти.

Ключові слова:
післядипломна педагогічна освіта, організаційно-педагогічні умови, зміст підготовки, науково-педагогічні кадри.