Циганенко Л.Ф. Виховання патріотизму і громадської відповідальності у студентів на прикладах меценатської діяльності дворянських родин Бессарабії

На основі аналізу меценатської діяльності представників дворян-ських родин Бессарабії розглядаються можливості використання крає-знавчого матеріалу у процесі виховання патріотизму і громадської відпові-дальності у студентської молоді.
Ключові слова: Бессарабія, дворянство, меценатство, доброчин-ність, патріотизм, громадська відповідальність.

На основе анализа меценатской деятельности представителей дворянских родов Бессарабии рассматривается возможность использо-вания краеведческого материала в процессе воспитания патриотизма и гражданской ответственности у студенческой молодежи.
Ключевые слова: Бессарабия, дворянство, меценатство, патриотизм, гражданская ответственность.

The given article considers the possibility of using the local lore material in the training process of civil responsibility and patriotism on the basis of analyzing the protective activity of noble representatives in Bessarabian.
Key words: Bessarabian, noble, protective activity, patriotism, civil responsibility.