Нежинська О.О. Модель гендерної компетентності керівників загальноосвітніх навчальних закладів

У статті представлено модель ґендерної компетентності керівників загальноосвітніх навчальних закладів, яка розкриває її зміст, структурні компоненти та соціально-психологічні чинники.
Ключові слова: компетентність особистості, ґендерна компе-тентність, ґендерна компетентність керівників загальноосвітніх нав-чальних закладів, модель ґендерної компетентності керівників загально-освітніх навчальних закладів, ґендерний підхід, система післядипломної педагогічної освіти.

В статье представлена модель ґендерной компетентности руково-дителей общеобразовательных учебных заведений, которая раскрывает её содержание, структурные компоненты и социально-психологические фак-торы.
Ключевые слова: компетентность личности, ґендерная компетент-ность, ґендерная компетентность руководителей общеобразовательных учебных заведений, модель ґендерной компетентности руководителей общеобразовательных учебных заведений, ґендерный подход, система после-дипломного педагогического образования.

In the article the research model gender competence of secondary school headmasters, the subject, structure and socio-psychological factors of the gender competence of secondary schools headmasters.
Key words: personal competence, gender competence, gender competence of secondary school headmasters, the model of gender competence of secondary schools headmasters, gender approach, system of post-graduate pedagogical education.