Сулима К.В. Інститут сім’ї як агент економічної соціалізації особистості дошкільника

Стаття присвячена дослідженню впливу економічної свідомості батьків на ступінь монетарних репрезентацій особистості дошкільника. Виявлено, що родина є найважливішим інститутом у економічній соціа-лізації особистості. Саме в родині дитина здобуває первинний економічний досвід і досвід соціальної взаємодії.
Ключові слова: сім’я, дитина, агент, економічна соціалізація, свідо-мість, гроші, досвід.

Статья посвящена исследованию влияния экономического сознания родителей на степень монетарной репрезентации личности дошкольника. Обнаружено, что семья является самым важным институтом в экономической социализации личности. Именно в семье ребенок получает первичный экономический опыт и опыт социального взаимодействия.
Ключевые слова: семья, ребенок, агент, экономическая социали-зация, сознание, деньги, опыт.

The article is devoted research of influence of economic consciousness of parents on the degree of monetarnikh reprezentaciy of personality of preschool child. It is discovered that family is a nayvazhlivishim institute in economic socialization of personality. exactly in family a child gets primary economic experience and set time ediniy experience of social co-operation.
Key words: family, child, agent, economic socialization, consciousness, money, experience.