Свириденко І.А. Особливості адаптації дітей-сиріт з порушеннями інтелекту в умовах закритих установ

Стаття присвячена специфіці адаптації дітей з порушенням інтелекту до умов спеціальних установ закритого типу.
Ключові слова: адаптація, функціональний стан організму, соціалізація, адаптована психічна діяльність, вигадана адаптація.

Статья посвящена специфике адаптации детей с нарушениями интеллекта в условиях спецучреждений закрытого типа.
Ключевые слова: адаптация, функциональное состояние организма, социализация, адаптированная психическая деятельность, мнимая адап-тация.

The article is devoted to the specific of adaptation of children with violation of intellect to the terms of the special establishments of the closed type.
Key words: adaptation, functional consists of organism, socialization, adapted psychical activity, invented adaptation.